• Sinds 2017 ✨ 200.000+ blije klanten

  • Gratis verzending vanaf € 49,-

invulboek met naam blauw oma
invulboek bij oma pastel beige gepersonaliseerd met naam

Oma boekje met naam | Pastel

19,95

Dit boekje is het allerleukste boekje voor oma en haar kleinkind. Want wat maken ze veel mee samen! Leg alle mooie momenten vast in dit leuke boekje en personaliseer met naam. Benieuwd naar de binnenkant? Bekijk een deel van het boekje hier.
Ook verkrijgbaar als variant met naam zonder naam.

Vul hier de naam van haar kleinkind in.

  • Vandaag besteld = binnen 3 werkdagen in huis!
  • Gratis verzending vanaf € 49,-

  • Met liefde gemaakt ❤️

  • Het perfecte cadeau!

[reviewwidget xmlurl="https://www.kiyoh.com/v1/review/feed.xml?hash=spbbduwmuqv9uwz" reviewurl="https://www.kiyoh.com/reviews/1063602/Hip%26Mama%2BBox?lang=nl" widget="percentage"] % van de klanten beveelt ons aan. Lees hier alle reviews

Oma boekje met naam | Pastel

Omdat herinneringen samen nóg mooier zijn.
Met het oma boekje met naam leg je alle bijzondere momenten vast die oma en haar kleinkind samen beleven. Van knutselmiddagen en logeerpartijtjes tot de mooiste foto’s en de grappigste uitspraken – alles krijgt hier een speciaal plekje. Persoonlijk gemaakt met de naam van haar kleinkind en verkrijgbaar in zachte pastelkleuren. Een boekje vol liefde om samen in te vullen en later met een glimlach terug te lezen.

In dit boekje vind je plek voor:

  • Foto’s van jullie momenten samen
  • De mooiste verhalen en herinneringen
  • Grappige uitspraken en lieve woorden
  • Dagjes uit, vakanties en knuffelmomenten
  • Vragen over toen oma nog klein was
  • En nog veel meer bijzondere dingen

De zachte pastelkleuren (roze, lila, blauw en beige) maken het boekje extra charmant en geschikt voor iedere oma. Door het handige formaat neem je het makkelijk mee naar een dagje uit of logeerpartijtje.

Tip: gebruik minisquares of squares van de HEMA voor een perfect passende fotocollage in het boekje!

Specificaties invulboekje voor oma

  • 68 pagina’s
  • Verkrijgbaar in pastel roze, pastel lila, pastel blauw en pastel beige
  • Gepersonaliseerd met naam van het kleinkind
  • Geschikt voor foto’s, verhalen en herinneringen

Perfect als cadeau

Of het nu voor Moederdag, haar verjaardag of gewoon zomaar is – dit invulboekje is hét cadeau waarmee je oma recht in het hart raakt.
Dit boekje is ook verkrijgbaar voor Opa & Oma!

Merk

Kleur

, , ,

Op de hoogte blijven? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

[activecampaign form=1]
Bijwerken…
Voeg nog 49,- toe voor gratis verzending!
  • Geen producten in de winkelwagen.